1 / 5
Shitet Dyqan 70m2 / Се Продава дуќан 70м2
91.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
01.04.2021 12:53

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

70 m²

Греење:

Нема

🏬 Shitet Dyqan 70m2 ne qender te Struges 100m larg Gjyqit
📐 70m2
📍 Struge, ne afersi te Gjyqit
💶 Çmimi: 91.000€
—————————————————————
🏬 Се продава продавница 70м2 во центарот на Струга, 100м од Судот
📐 70м2
📍 Струга, во близина на Судот
💶 Цена: 91.000 €


MERGIMI Real Estate
☎️ 070 366 333
Viber/Whatsapp +389 70 366 333

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

MERGIMI Real Estate
Bezsiten
Потврден огласувач
070 366 333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам