1 / 3
Laminat i parket demontaza i montaza
1 €
24.07.2021 13:29

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Demontiranje na star parket i laminat i mestenje nov.Po potreba frlanje sut so sopstven prevoz.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Останато

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
077521208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам