Se prodava plac
1 МКД
Цената не е фиксна
01.04.2021 16:55

Виница / Виница

Квадратура:

700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo s.Istibanja-Vinica
kontakt: 078 663 336
cena po dogovor
povrsina: 700m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
078663336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам