1 / 1
Prodavam cigla, blok 16x40, 1200 parcinja
27 МКД
01.04.2021 21:13

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Prodavam cigla, blok 16x40, 1200 parcinja.
Cena po dogovor.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Bobigo
Потврден огласувач
070549106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам