1 / 5
Се продава плац од 400 м2 за куќа во село Теарце
По Договор
01.04.2021 22:36

Тетово / Тетово

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 400 м2 за куќа во село Теарце.
Плацот се наоѓа во близина на џамијата.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам