1 / 7
Toyota carina 1.6 na delovi ili cela
1 €
27.09.2022 12:50

Виница / Виница

Марка:

Toyota

Модел:

Carina

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e rasturena-samo na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078648555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам