1 / 3
Јамболии и Тени / Jambolii i Teni
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.04.2021 23:14

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Две Јамболии 220х170 сантиметри, неупотребувани.
- бели
- волнени
- рачно ткаени
- перфектно складирани и сочувани
2000 денари за двете

и

Две Тени 200x130 сантиметри, неупотребувани.
- волнени
- рачно ткаени
- перфектно складирани и сочувани
600 денари за двете

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070765031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам