1 / 7
Volvo FH12 460hp / Euro 3 ( Na Delovi)
По Договор
10.02.2023 20:05

Битола / Битола

Kamionot ima iskrivena shasija i osteten dolen del od kabinata, drugo e se ispravno i vo odlicna sostojba (motor,menjac, deferencijal, itn).

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
075460394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам