1 / 1
Zamena za modeling amp bilo koj (CITAJ OGLAS)
100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.08.2021 20:53

Аеродром / Скопје

Se zamenuva I doplatuva
Za PlayStation, smartphone, drug amp ponudete...
I so maksimum do plata od 4000 den
Mozete da me kontaktirate na tel, email, viber

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се бара / Можна е замена од:

VK
Потврден огласувач
77527063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам