Куќа со двор -центар
50.000 €
Цената не е фиксна
16.04.2021 13:00

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Стара куќа со дворно место во центар на Штип
Можности и цена по договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Сашо Ценов
Потврден огласувач
070264265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам