1 / 7
Se prodava kukja vo Tetovo na ulica 142.
285.000 €
06.08.2021 09:13

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

261 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

297 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

🏘️Se prodava kukja vo Tetovo na ulica 142.⁣

Kukjata se sostoi od podrum, prizemje i kat i istata ima vkupna vnatrešna površina od 261m2.⁣

Dvorno mesto zafakja površina od 297m2.⁣

Vkupna površina na celata parcela iznesuva 413m2.⁣

💶Cena: 300000 evra.⁣

Za povekje informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra 01-54/21

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukјa od 137m2 vo Tetovo vo blizina na restoran BELA MIA

65000 €

Kukja od 169m2 vo Resen vo blizina na resenski saraj

60000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам