1 / 3
Се продава куќа од 454 м2 во село Теарце
По Договор
02.04.2021 12:54

Теарце / Тетово

Број на соби:

1

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

454 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Се продава куќа со дворно место на одлична локација во село Теарце. Парцелата е со површина од 454 м2.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам