1 / 3
Se prodava zacuvan Opel Kadett
550 €
07.04.2022 12:01

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Kadett

Година:

1986

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Voziloto se prodava, proizvedeno 1986 godina ima 2 para novi gumi i 2 para bandasi od koi edniot par e aluminiumski.
Voziloto sekojdnevno se vozi i upotrebuva.
Motor ima od 1.6 diesel 55konjski sili

Poveke informacii i konecna cena na
078434820
078434820

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
075410453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам