1 / 4
Se prodava MZ ts 250/1
950 €
Цената не е фиксна
05.08.2022 20:44

Кичево

Марка:

MZ

Вид:

Туринг

Година:

1980

Модел:

MZ TS 250/1

Километри:

5000

Se prodava MZ 250 vo odli;na sostojba so vgradeno elektronsko palenje.
godina na proizvodstvo: 1980
Istecena registracija
Vo besprekorna sostojba
mnogu mala korekcija na cenata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bore
Потврден огласувач
071254935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам