1 / 2
Compact disc player TECHNICS
55 €
09.07.2022 14:11

Кисела Вода / Скопје

TECHNICS SL PG590 ODLICNO VO SUPER KONDICIJA SO ORIGINALNO DALECINSKO SAMO 55 EVRA.poradi cesto otsustvo od drzavata kontakt i na viber na istiot broj(+38971339800)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
071339800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам