1 / 2
Zamena na zenski detski za maski 20'
1 €
04.04.2021 19:09

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

Baram isklucivo zamena na ZENSKI detski za MASKI ista golemina 20'.
Tocakot e vo odlicna sostojba.
KENT marka kupen e nov 8000 den od KRSH prodavnica. Mi treba za masko dete

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070372526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам