1 / 1
Krevet kako nov
4.500 МКД
Цената не е фиксна
03.07.2022 12:38

Тетово / Тетово

Se prodava krevetot kvalitetna izrabotka, kako nov mnogu malku koristen, oblozen so eko koza, so fioka socuvan extra cena nikade ne osteten bez dusek

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

se prodava
ul142 br 13
Потврден огласувач
078832839
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам