1 / 5
Can am bombandier 4x4
5.300 €
10.04.2021 20:42

Струга / Струга

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2005

Модел:

Can am

Километри:

5000

Se prodava Can am Bombandier 2005god so. MKD DOK 4x4 smeneto ulje vo mashinata
Kuka.. Kufer..Sajla.. Dve LED lambi napred nazad.. Povejce info na tell 077-924-144

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам