1 / 9
Se Prodava Mercedes c200 2006god Redizajn
5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.06.2021 20:29

Куманово / Куманово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

122 kw / 166 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes C200 2006 Redizajn so mala potrosuvacka, Registrirana so zelen karton. Pali vozi - Zamena samo za Golf 5 so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078212348
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам