1 / 1
Skuter
500 €
03.04.2021 20:34

Струга / Струга

Марка:

Adiva

Вид:

Спортски

Година:

2009

Модел:

Skuter

Километри:

50000

Seprodava skuter mundijal skuterot e vo dobra sostojba 150 cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Skuter
Потврден огласувач
078381161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам