1 / 2
Мала гарнитура на алат
900 МКД
28.01.2023 15:00

Битола / Битола

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се прикажани. Гарнитурата е нова.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071397725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам