1 / 3
MASINA ZA BETONSKI BLOKOVI
1 МКД
08.06.2021 16:59

Кавадарци / Кавадарци

MASINATA E NOVA
UBAVO GI VADE BLOKOVITE
KALAP SO EDEN BLOK SO VIBRATOR
DIMENZII
DOLZINA 400 mm
SIRINA 140 mm
VISINA 200 mm

Категорија: Останато

Се продава од:

Matrica
Потврден огласувач
075932588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам