1 / 2
Се продава нива
3 €
Цената не е фиксна
16.05.2022 20:12

Ресен

Квадратура:

4296 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива на место викано Асаматска бразда. Површина 4296 м2, со чист имотен лист.
Цената не е фиксна!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Антонио
Потврден огласувач
075861599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам