1 / 3
Oprema za frizersko kozmeticki salon
1 €
02.05.2021 20:50

Кратово

se prodava oprema za frizersko kozmeticki salon. Opremata e vo odlicna neostetena koristena samo edna godina. Opremata e original kupena od Depilive. Cena povolna po dogovor.

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Фризерско студио

Се продава од:

Томче
Потврден огласувач
078306297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам