1 / 4
mesto so odobrenie za gradba stamben + deloven prostor
9.900 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2023 08:42

Кичево

Квадратура:

230 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште со одобрение за градба, платени комуналии и готов план за изградба, со комплетна потребна документација и имотен лист.
Земјиштето е со локација во новата насеба кај општина Другово

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dPUNISHERb
Потврден огласувач
078407877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам