1 / 1
BARAM DA CUVAM VOZRASNO ILI STARO LICE
По Договор
29.07.2021 13:30

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Други јазици

Компјутерски вештини :

Добро

Baram da cuvam Lice koe ima potreba od Griza i Nega
Vo Skopje ili Kumanovo
Aleksandar /

INF Posle 12:00
+389 77 588 669 / Viber - Whatsapp

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

AutoSistem
Потврден огласувач
076666903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам