1 / 3
mitsubishi lancer 1.5 benzin/plin. mnogu zacuvan lanser
7.250 €
Цената е фиксна
06.03.2023 17:37

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Lancer

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KONTAKT NA EMAIL mitkoangelov12345@hotmail.com
prodavam lancer 1.6 117HP 2008 godina so dizna plin vo odlicna sostojba. pominati vistinski 172.000km
voziloto e momentalno vo bugarija i ke pristigne kon krajot na nedelava so plateni site davacki do registracija
KONTAKT NA EMAIL mitkoangelov12345@hotmail.com
za ponisko ne pisuvajte

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам