1 / 1
Jeep grand cherokee delovi 4.0/// 5.2///4.7 benzin
11 €
20.09.2022 16:39

Кичево

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Plolovni delovi za jeep grand cherokee benzin I dizell ot 90 do 2003 godina imam skoro sfe do posledne shtrafce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

tafa
Потврден огласувач
071456221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам