1 / 4
Prodavam dukan GTC prizemje 103m2
65.000 €
Цената не е фиксна
Денес 07:15

Штип / Штип

Квадратура:

103 m²

Греење:

Нема

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo so kirija od 250e

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

vasko zahariev
Потврден огласувач
070368127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам