1 / 4
GoPro HERO 4 SESSION
3.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.04.2021 11:50

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

GoPro HERO 4 SESSION kako nov.Vo odlicna sostojba koristen nekolku pati.Nema nikakvi mani.So nego doaga i polnac

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
076211636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам