1 / 1
CUVAM STARI I VOZRASNI LICA
По Договор
13.05.2022 10:52

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Работа во странство

Пол:

Машко

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram da cuvam Lice koe ima potreba od griza i nega
Vo Švajcarija - Imam EU-Dokumenti
Aleksandar /

Samo na Ovoj- +41 76 504 33 39
+389 77 588 669 / Viber - WhatsApp

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

AutoSistem
Потврден огласувач
076666903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам