1 / 4
Се продава додади ( SHURE SE215 )
1 €
Цената не е фиксна
05.04.2021 14:42

Неготино / Неготино

Се продава in - ear monitoring слушалки, со кутија и сите документи во неа, користени во студиски услови. Останатите тапи не се користени ниту еднаш. Исправни и одржувани целосно.

Телефон за контакт: 075886792

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
075455240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам