1 / 3
Се продава целосно зачуван куфер за KORG PA1,2,3,4X PRO
1 €
05.04.2021 14:44

Неготино / Неготино

Куферот е масивен и погоден при транспорт штитејќи од разни удари и оштетувања на инструментот.

Телефон контакт: 075886792

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
075455240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам