1 / 4
Gumeni cizmi Dunlop
30 €
Цената е фиксна
05.04.2021 20:19

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi gumeni cizmi br 42 , beli , sertificirani za prehranbena industrija,DUNLOP !
Mozna zamena za nova ruska potopna vodna pumpa!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Работни чизми / 42

Се продава / Можна е замена од:

miroslav
Потврден огласувач
070309374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам