1 / 11
NIKE FLYSTEPPER 2K3 - Original !!!
900 МКД
22.09.2022 20:42

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Бела

Se prodavaat original patiki NIKE FLYSTEPPER 2K3 so golemina br. 43 (27,5cm).
Patikite se odlicno socuvani,udobni i lesni, doneseni od stranstvo. Avangarden i nesekojdneven model na Nike.

Cena .......... 900 den

tel. 077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

PUMA Leader VT Fresh - Original !!!

1200 МКД

PUMA Ouninpohja GTX - Original !!!

1600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам