1 / 9
Ресторански столици
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.04.2021 12:17

Дојран / Гевгелија

Се продаваат 30 дрвени столици, од кои 6 без грбна перничка и 45 метални столици.

Цена по договор.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Angela
Потврден огласувач
070223855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам