1 / 11
Се продава комплетно реновиран стан во Чаир-Ул.Џон Кенеди
45.000 €
02.07.2021 15:01

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

51 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Се продава стан во Чаир на Ул. Џон Кенеди.

Површина 51 м2 + тераси 4 м2
Дневна соба со кујна, спална соба и бања
Кат 6/9 со лифт
Комплетно реновиран
Ориентација југ

Цена 45.000 Евра (со опремена кујна и вградени плакари)
50.000 Евра (комплетно наместен)

Шифра С1604

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Тифани Агенција за недвижности
Потврден огласувач
077699416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам