1 / 2
Biljardi Lea 7
280 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2021 12:13

Струмица / Струмица

Prodavam biljard Lea7 momentalno rasklopen i skladiran zatoa staviv postari sliki ,Biljardot ima ostetuvanje na drvenarijata na kasata za topki i drvenarijata na ednoto kose kaj dolna desna dupka.Gumici na spuntovi i ploca ispravni bez problem.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
079353153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам