1 / 2
Podni i zidni plocki - 1 klasa
350 МКД
Денес 10:46

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

podna 33x33 cm 350 den
8 metri kvadratni ostanato


Kolicinite se ograniceni.
Tel: 078740013
Ace

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
079238189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам