1 / 3
Dekorativni zidni plocki so zlato i bordura
30 МКД
16.01.2023 14:09

Велес / Велес

zidni i bordura
1 klasa
30 den parce plocka
20 den parce bordura

Kontakt:
Ace
tel: 078 740013

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
079238189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам