SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA ZGRADATA NA "MLAZ BOGDANCI" ‼
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2021 10:24

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

2150 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se Prodava Niva Vo Blizina Na Zgradata Na Poranesen "MLAZ BOGDANCI".So Kp.Br.9681 KO Bogdanci.Imoten list 5185. Predvidena e Vo Urbanisticki Plan Za Magacinski Prostor/Deloven. Za poveke Informacii inbox.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078509215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам