1 / 2
Се продава куќа на 2 спрата во Гостивар, цена по договор
90.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.04.2021 22:17

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

2,5

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Денче Дејаноски број 9, Гостивар

Се продава стара куќа на 2 спрата, со вкупна квадратура од 225 квадрати.. на улица Денче Дејаноски број 9, Во близина до главниот влез на големиот пазар во Гостивар.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
076537512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам