1 / 1
ПРОДАВАМ ЈАЈЦА!!!
10 МКД
Цената не е фиксна
21.06.2022 14:31

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🌿Јајцата се домашни, селски 🌿
🥚 Јајце - > 10 денари 🥚

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Tanja
Потврден огласувач
075352923
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам