1 / 4
Përkthyes i autorizuar gjyqësor nga gjuha ukraine, rusishte
1 €
28.04.2022 11:36

Дебар / Дебар

Испраќам по карго    

Përkthyes i autorizuar gjyqësor nga gjuha ukraine dhe rusishte në gjuhën maqedone.
Përkthim gjyqësor nga ukrainishtja dhe rusishtja në maqedonisht dhe anasjelltas për cfar do lloj dokumenti. Sipas kërkesave të klientit përkthimi mud të jetë i dërguar në formë elektronike (i skenuar, në pdf format). Bashkpunoj në të gjitha vendbanimet e shtetit.
Shpejt dhe me kualitet.

tel/viber: 075/208-419
e-mail: todorovska_marina@yahoo.com

Овластен судски преведувач врши превод од украински и руски на македонски јазик и обратно на секаков вид документи. Според потребите на клиентот преводот може да биде испорачан и во електронски вид (скениран, во pdf формат). Соработувам со сите населени места во државата.
Брзо и квалитетно.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

Marina
Потврден огласувач
075208419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам