1 / 4
Samsung galaxy s5 neo g903 ZA DELOVI
1.000 МКД
31.08.2021 09:41

Охрид / Охрид

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung s5 neo g903f

Боја:

Gold

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Samsungot e so osteten ekran a se drugo si raboti OK, nova e baterijata....
Bez polnac. Cenata e fiksna

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

------
Потврден огласувач
079268145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам