1 / 3
Huawei honor 7 ZA DELOVI
20 €
31.08.2021 09:41

Охрид / Охрид

Марка:

Huawei

Модел:

Huawei honor 7

Боја:

Gold

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Huaweot e so osteten ekran, se drugo e ok, cenata e fiksna

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

------
Потврден огласувач
079268145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам