1 / 6
FRIGO VOZILA
1 €
31.05.2021 14:36

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kompletna izrabotka na FRIGO VOZILA na site tipovi shasii. Maksimalna dozvolena nosivost, HOMOLOGIRANI od ovlasteni institucii. Golem izbor na razladni uredi i temperaturni rezimi. Dopolnitelna oprema za siguren i kvaliteten transport na vashite proizvodi.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

КГЛ СИСТЕМС
Потврден огласувач
070386208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам