1 / 6
Продажба на евро палети/ Prodazba na evro paleti 1 и 2 класа
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.10.2022 08:54

Прилеп / Прилеп

Продавам евро палети на големо и мало по договор во зависност од количината, може со достава може и со ваш превоз.

☎️070/208-567☎️, 📱070/488-968📱

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Xxxx
Krusevo
Потврден огласувач
070 208 567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам