1 / 1
гипсарски и молерски услуги
100 МКД
07.04.2021 11:12

Скопје Центар / Скопје

Изработка на:
-гипс кртон
-молерај
-плочки
-лепење буња
-лепак,мрежа и абриб
Се за вашиот дом
078372825

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
076583647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам