1 / 6
IPhone 8 64Gb, od TMobile, prv sopstvenik
209 €
215 €
13.04.2021 11:33

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 8

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Телефонот е многу сочуван, како нов, во оригиналното пакување како што е купен, со гаранцијата од ТМобиле.
Гратис орихинална IPhone 8 маска.
ЗАМЕНА НЕ ПРАВАМ.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
076454900
Испрати Е-маил до огласувачот